Jak stać się bardziej kobieca?

Ostatnio usłyszałam zdanie: Kobiety stały się bardziej męskie niż powinny! Kobiety narzekają, że „na rynku” został tylko towar gorszego sortu, a mężczyźni nadal są bardzo faworyzowani i dostają wyższe wynagrodzenia. 

Uwielbiam czuć się kobieca. Mężczyźni kochają kobiecość. Pragną delikatnych, subtelnych i kobiecych kobiet, ale z własnym zdaniem.  Kobiety chcą się bardziej rozwijać niż większość płci przeciwnej i to jest naprawdę bardzo dobrze! Jednak rzeczywiście mam odczucie, że kobiety  manifestując za wszelką cenę czasami swoją siłę i niezależność, zniechęcają do siebie mężczyzn. Nie potrafią znaleźć tej odpowiedniej granicy naszej niezależności w świcie. 

Nie zrozumcie mnie źle. Sama jestem bardzo spełnioną kobietą zarówno zawodowo i prywatnie. Uwielbiam wręcz silne Kobiety, które osiągają sukces zawodowy, są bardzo inteligentne ale…nie nawiedzę tych idących po trupach do celu. Które za wszelką cenę pokażą swoja silę, zaniedbując swój wygląd i tracąc poczucie swojej wartości. 

Jeżeli jeszcze nie jesteś kobieca, to zrób sobie proszę postanowienie od teraz- BĘDĘ BARDZIEJ KOBIECA! Faceci uwielbiają podkreślone usta, kobiece piersi (nieważne, jakie one są – po prostu je lubią!), odsłonięte nogi, zadbane włosy, podkreślone pośladki. TAK–  oni są wzrokowcami i podobasz się swojemu facetowi taka, jaka jesteś! Postaraj się zapomnieć o swoich kompleksach, bo nikt nie jest przecież idealny. Zawsze będziesz mogła w sobie znaleźć coś, co Ci się nie spodoba i doceń to. 4 komentarze:

 1. Najważniejsze to znać swoje atuty i na nich się skupiać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przede wszystkim trzeba lubić samą siebie. Reszta pójdzie z górki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kobiecosc jest wazna. Dodaje energii czasem sie wystroic no jak sie jest mama na pelny etat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się czuję kobieco.
  Nigdy nie słyszałam o czymś takim, żeby kobiety stawały się męskie.
  Raczej, że mężczyźni niewiescieja

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 I JAK W DOMU , Blogger