Czy warto mieć sesję brzuszkową?

Wiele z Was, przyszłych mam pewnie zastanawia się, czy jest sens robić sobie sesję ciążową. Jest wiele czynników takich jak nadmiar kilogramów i nie zawsze wyglądamy tak, jak chciałybyśmy wyglądać, które z tyłu głowy mówię NIE! 


Jednak mimo wszystkich minusów, uważam, że warto o tym pomyśleć. Pamiątka, która zostanie po tym wyjątkowym okresie w naszym życiu, zostanie z Wami na zawsze! Każda ciąża jest inna, więcej okazja już się nie powtórzy. 

Według mnie najlepszym momentem na taką sesję jest okres między 28. a 34. tygodniem ciąży, kiedy brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a przyszła mama ciągle czuje się dobrze. Oczywiście nie jest to zasada, przecież każda ciąża jest inna.

Najważniejszym aspektem jest to, aby kobieta w tym czasie czuła się komfortowo. O tym jak dobrze przygotować się do sesji pisałam Wam już wcześniej tutaj

Pamiętajcie, żeby nie kombinować ze strojem. Zawsze najlepsze rozwiązania to proste rozwiązania.  Fotografia ciążowa jest wyjątkowa, pozwala uchwycić wyjątkowe chwile w życiu kobiety. Warto o tym pomyśleć wcześniej. 

3 komentarze:

  1. Ja uwazam, ze jest to taka pamiatka, ze nie ma sie nawet nad czym zastanawiac. Zbedne kilogramy to normalne przy ciazy, ktore mozna zrzucic po, a pamiatka zostaje na cale zycie

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem pewna, że gdy będę w ciąży uwiecznimy ten stan na zdjęciach :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Temat mnie nie dotyczy, ale bardzo lubię oglądać takie sesje, są urocze i są wspaniałą pamiątką :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 I JAK W DOMU , Blogger