Bo lustro w domu to podstawa!

Myślę, że żadna kobieta nie wyobraża sobie łazienki bez lustra. Nie wspomnę już o przedpokoju. Urządzając dom musimy mieć na uwadze wiele aspektów, ale nie zapominajmy o dodatkach! 


Najczęściej lustra docenia się w małych i wąskich pomieszczeniach, ponieważ powiększają go optycznie. I bardzo dobrze! Lustro to funkcjonalny dodatek, a zarazem prawdziwa ozdoba każdego wnętrza.

Duże lustro w przedpokoju to spora wygoda. Możliwość zobaczenia całej sylwetki tuż przed wyjściem z domu pozwala sprawdzić, czy na pewno efekt został osiągnięty. 

Kształt lustra powinien zależeć od przyjętej w pomieszczeniu stylistyki. Dekoracje o ostrych krawędziach pasują szczególnie do wnętrz bardzo nowoczesnych, a te o okrągłych wykończeniach sprawdzą się lepiej w klasycznych aranżacjach. 

Lustro często odbija promienie słoneczne, co rozjaśnia nie jedno ciemne pomieszczenie. Warto o tym pamiętać przy doborze dekoracji w naszym domu. 


5 komentarzy:

 1. Ja mam duże lustra w łazience i w sypialni żeby je trochę optycznie powiększyć

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj pamiętam jak się wprowadziliśmy do nowego mieszkania, gdzie nie było lustra. To naprawdę konieczność! Trzy dni i kupiliśmy duże piękne lustro!

  www.kingakosciak.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Lustro to rzeczywiście podstawa, najlepiej takie, gdzie mozna zobaczyc cała sylwetke.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj tak! Ja od 5 lat żyję bez porządnego lustra i muszę powiedzieć że to tragedia! :P

  OdpowiedzUsuń
 5. w łazience lustro mam małe, ale za to w sypialni duże stojące

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 I JAK W DOMU , Blogger