3 powody, dla których warto mieć Insagrama

W ostatnim czasie Instagram jest moim ulubionym serwisem społecznościowym. Od dawna wiedziałam, że założenie tam konta daje niesamowite możliwości o których dzisiaj chcę Was uświadomić. Mam nadzieję, że choć część z Was miała już okazję poznać moje małe dziecko. Oby każdy z was wykorzystywał jego potencjał maksymalnie. 

INSPIRACJA
Instagram to serwis pełen ślicznych zdjęć. Już samo ich przeglądanie sprawia jest dla mnie ogromną przyjemność. Nie raz idę śladem bardziej doświadczonych koleżanek i kolegów popychając tym samym moja prace do przodu. 


CIĄGLE ŻYJE
Nieważne czy mieszkamy w Polsce, Stanach, we Włoszech! Nie ma to najmniejszego znaczenia, przecież możesz nawet nie znać angielskiego, a i tak, o każdej porze możesz spotkać ludzi, z którymi będzie Cię łączyło więcej, niż możesz sobie wyobrazić.


NIC NIE PŁACISZ, A DOSTAJESZ TAK WIELE
Telefon z internetem już masz, aplikacja jest przecież za darmo, a zdjęcia nie kosztują nic Cię nie kosztują poza czasem. Czy to nie jest idealne?

5 komentarzy:

 1. Absolutna zgoda, to moje ulubione medium.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja bardzo nie lubię instagrama. Wrzucanie tych sztucznych zdjęć i udawanie jak u Ciebie jest fajnie. Gdyby nie to, że człowiek jest blogerem i musi - to z chęcią bym pozostał przy samym facebooku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Instagram jest moim ulubionym z social mediów ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jako posiadacz bloga hotelowo-podrożniczego dla mnie instagram to taki must have ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 I JAK W DOMU , Blogger