Jak dobrze czuć się w nowym miejscu?

Przeprowadzka do nowego mieszkania jest niezwykle ekscytująca, ale nie raz paraliżuje. Stajemy przed wieloma wyborami i wyzwaniami, co nie raz zmusza nas do zmiany. Jak pokochać swoje nowe mieszkanie, nową pracą, nowe obowiązki i środowiskiem? Jak szybko zadomowić się w nowym miejscu? 


Przeprowadzka daje ogromną szansę na poszerzenie naszych horyzontów i doświadczenie czegoś innego. Stań się ODKRYWCĄ. Poznawaj lokalne restauracje, kluby, kawiarnie, wspaniałe księgarnie, czy parki. Nawet nie wiesz jak dobrze się złoży, kiedy twoi przyjaciele zjawią się z wizytą, a ty będziesz mógł zaprowadzić ich do swoich magicznych miejsc. 

Nigdy nie bój się samotności. Samodzielne odkrywanie nowego miejsca może stać się fascynującą przygodą. Często nie zdajemy sobie sprawy jak czas spędzony z samym sobą jest bardzo potrzebny. Można nabrać niesamowitego dystansu do życia. 

Ja od początku chciałam urządzić swoje mieszkanie sama, po mojemu. Wiedziałam, że muszę czuć się dobrze i swobodnie w swoim nowym gniazdku. Sama dopracowałam każdy szczegół i ten klimat w mieszkaniu zawdzięczam sobie. 

Nie bój się zmian. One naprawdę są nam potrzebne!

11 komentarzy:

 1. Czeka mnie niedługo przeprowadzka na studia, a Twój post podniósł mnie na duchu :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Początki takiej samotnej przeprowadzki bywają trudne, ale z czasem przynoszą mnóstwo korzyści. Sama to przerabiałam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też i im wcześniej to docenimy, tym lepiej ;)

   Usuń
 3. Jestem jak najbardziej za! Sama musiałam się tego nauczyć i wyszło mi to jak najbardziej na dobre! <3 by czuć się dobrze z innymi najlepiej najpierw poczuć się dobrze samemu z sobą <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja, szczerze przyznawany, mam duże problemy z aklimatyzowaniem się w nowych miejscach. Problemy ze snem, niespokojne noce i tym podobne. Na szczęście z roku na rok jest co raz, to lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na szczęście mam to do siebie, że szybko się klimatyzuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy czasem potrzebuje zmian, tylko po porostu ciężko nam zacząć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najważniejsza jest lokalizacja oraz układ mieszkanie, bo resztę to można samemu zrobić (w sensie wyposażenie, dekoracje). My się wprowadziliśmy do pustych ścian i w miesiąc wszystko ładnie ogarnęliśmy i teraz bardzo przytulnie się mieszka. Tylko brakuje pewnych dodatków, z tej strony muszę zamówić dywaniki do salonu oraz łazienki żeby było przytulniej i jeszcze brakuje zasłonek

  OdpowiedzUsuń
 8. Według mnie żeby dobrze się czuć w nowym miejscu, to trzeba je po swojemu urządzić. Każdy ma swój indywidualny gust. Mi na przykład podobają się nowoczesne wnętrza, z klasą urządzone. I tak też urządzam swój dom, bynajmniej się staram. Znajdą się w nim z pewnością dekoracje z kamienia naturalnego i też w holu i w salonie chciałabym mieć podłogę z takiego materiału. Może marmur. Na https://kamiennewnetrza.pl/ tyle tego jest, że muszę mieć trochę czasu na przemyślany wybór.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 I JAK W DOMU , Blogger